فروش کتاب در مدارس کرج

مرکز پخش کتاب صلاحی سابقه ای بیش از 35 ساله در فروش کتاب در کرج را در رزومه خود داشته است امروز بیش از 500 مجموعه آموزشی و فرهنگی در سطح استان البرز در حال همکاری با ما می باشند.

در این مطلب به برخی از کتاب هایی که در نمایشگاه کتاب در کرج بیشترین فروش را داشته است اشاره خواهیم کرد این بهترین راهنمایی برای افرادی است که قصد چاپ کتاب در کرج را در آینده ای نزدیک دارند.

 

در طی سالیان همکاری کتابفروشی صلاحی با مجتمع های آموزشی تعداد بیشماری عنوان برای فروش به این مجموعه ها ارائه شده است اما بیشترین فروش را میتوان در مقاطع مختلف به صورت جداگانه دسته بندی نمود:

مقطع دبستان:

بیشترین عناوین در این مقطع کودکانه و بیشترین موضوعات نیز داستان و کتاب های علمی با زبان ساده است در چاپ این نوع کتاب ها نکته مهم جذابیت کودکانه در این آثار است و در مقام دوم نیز قیمت پایین چرا که این مقطع از مدارس اشتیاق زیادی برای خرید کتاب های گران قیمت را ندارند ، مهم ترین و مشهور ترین و البته تمام نشدنی ترین نمونه این گونه کتاب ها را می توان مجموعه داستان های حسن کچل نام برد .

 

مقطع راهنمایی:

عناوینی با موضوع علم و دانش بدون شک بیشترین بازخورد را از طرف مسئولان مدارس برای هدایا به این دسته از دانش آموزان داشته اند ولی هیچ گاه نمی توان از مجموعه داستان های جذابی که برای این مقطع به چاپ رسیدند به راحتی گذر کرد عناوینی مثل شازده کوچولو و داستان خوب برای بچه های خوب از این جمله هستند به یاد داشته باشید اگر قصد چاپ کتاب برای این مقطع سنی از مخاطبان را دارید به هیچ وجه از طراحی های کودکانه استفاده نکنید چرا که به طور عامیانه این افراد دیگر خود را بچه نمی دانند.

 

مقطع دبیرستان:

دانش آموزانی که در این مقطع هستند متاسفانه بسیار سخت به سمت کتاب میروند کتاب های محبوب در این مجموعه شاید بیشترین بازخورد را رمان ها مناسب این سنین است ، کتاب های دانش بنیان نیز برای این دسته افراد جذابیت بیشتری دارند اما مهم ترین دسته کتاب های محبوب این مقطع کتاب های پیامک با موضوعات مختلف بوده است .

این مقاله شاید کمترین کمکی به شما برای چاپ کتاب در کرج کند  و ما نیز برای همراهی شما در مرحله نخست برای چاپ کتاب در کرج و در مرحله بعد برای فروش کتاب در کرج از طریق برپایی نمایشگاه کتاب در کرج همراه شما خواهیم بود ، اگر قصد همکاری با ما  را دارید بر روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

                                                                                                                                                                    مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

اگر شما از مرکز های فرهنگی و مجتمع های آموزشی هستید و قصد درخواست سفارش دارید نیز می توانید بر روی لینک قرمز کلیک نمایید ما آماده ارائه خدمات فرهنگی به شما هستیم.

                                                                                                                                                                    مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

 • cropped-sts.png
 • seda1.jpg
 • 1.jpg
 • logo-1.png
 • sorosh1.jpg
 • kanon-parvaresh1.jpg
 •  
  نشانی:
  کرج،خیابان ذوب آهن ، روبه روی مصلی ، خیابان کشاورز
 •  
  تلفن:
  026-32234730
 •  
  موبایل:
  09126603106
 •  
  موبایل:
  09384898904
 •  
  ایمیل:
 •  
  ایمیل:

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

QR-Code dieser Seite

امروز 19

دیروز 45

هفته 64

ماه 101

کل 30710

طراحی سایت و پشتیبانی  تجارت الکترونیک آرمان وب نوین

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

?
بالا
پایین