بهترین کتاب های مرتبط با بازی های ویدیویی

بازی های کامپیوتری دنیایی جدید را برای کاربر می سازد ، کتاب نیز همین کار را انجام میدهد البته از روز ابتدای رواج پیدا کردن این گیم ها جنگی بین کتاب خوانی و بازی کردن به وجود آمد ولی شاید نقاط اشتراک بین این دو پدیده بشری کم هم نباشد ما در چند مقاله تعدادی از این کتاب ها را برای شما معرفی میکنیم با ما همراه باشید:

مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

1) Game Over

 دیوید شف

تاریخ انتشار: ۱۹۹۳

تاریخ عرضه کتاب Game Over به بیش از دو دهه پیش برمی‌گردد. زمانی که نینتندو به کمک کنسول SNES در حال پادشاهی بود ، پرقدرت‌ترین شرکت فعال در زمینه بازی محسوب می‌شد.

در نسخه مخصوص بعضی کشورها، روی جلد کتاب با عبارتی طولانی و عجیب «نینتندو چگونه توانست یک صنعت آمریکایی را در هم بکوبد، دلارهای شما را به چنگ بیاورد و فرزندانتان را به بردگی بکشد؟» ولی داخل کتاب با عقاید منطقی و بی‌طرفانه نویسنده آشنا خواهیم شد که تلاش کرده  زوایای مثبت و منفی به تسلط نینتندو روی دنیای بازی نگاه کند.

مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

2)The Ultimate History of Video Games

استیون کنت

تاریخ انتشار: ۲۰۰۱

عنوان کتاب به حد کافی گویا و خبر از درون آن می‌دهد. یکی از کامل‌ترین کتاب‌هایی که در زمینه بازی‌های ویدیویی نوشته شده و در ۶۰۰ صفحه به تاریخچه کاملی از این صنعت می‌پردازد.

3)Power-Up

کریس کهلر

تاریخ انتشار: ۲۰۰۵

کتاب Power-Up در مورد نقش ژاپن در پیش بردن صنعت بازی است ، پسوند طولانی‌ای هم برای عنوان آن انتخاب شده است: «چگونه بازی‌های ژاپنی جان تازه‌ای به دنیا دادند.»

4)Replay: The History of Video Games

 تریستان داناوان

تاریخ انتشار: ۲۰۱۰

کتابی دیگر در مورد تاریخچه بازی‌های ویدیویی که از اولین روزهای شکل‌گیری این صنعت تا نسل هفتم را دربرمی‌گیرد. به طوری که خواننده اطلاعات جذابی از دوران اولین کنسول‌ها و دستگاه‌های آرکید تا مواردی مثل پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 به‌دست می‌آورد.

5)‌Extra Lives: Why Video Games Matter

تام بیسل

تاریخ انتشار: ۲۰۱۰

چند دهه از آغاز به کار صنعت بازی‌های ویدیویی می‌گذرد و هرچقدر هم این صنعت جلو رفته و مخاطبین بیشتری جذب کند، هنوز هستند افرادی که با شک و تردید و منفی‌نگری به آن نگاه می‌کنند. کتاب «جان‌های اضافه» بابت مقابله با همین طرز تفکری نوشته شده و تام بیسل سعی کرده با صحبت در مورد اهمیت دنیای بازی و تأثیرگذاری بالای آن روی مردم، با مخالفین صحبت کند.

کتاب های بسیاری در این زمینه وجود دارند و ما حداقل این کتابها را اشاره خواهیم کرد ، بدون شک عاشقان گیم نیز تعدادی کمتر از عاشقان کتاب ندارند ، اگر شما هم ایده ای برای چاپ کتاب در کرج در این زمینه و یا اگر کتابی برای فروش کتاب در کرج و پخش کتاب در کرج موجود دارید با ما مرکز پخش کتاب صلاحی تماس حاصل فرمایید.


نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

 • kanon-parvaresh1.jpg
 • cropped-sts.png
 • 1.jpg
 • seda1.jpg
 • sorosh1.jpg
 • logo-1.png
 •  
  نشانی:
  کرج،خیابان ذوب آهن ، روبه روی مصلی ، خیابان کشاورز
 •  
  تلفن:
  026-32234730
 •  
  موبایل:
  09126603106
 •  
  موبایل:
  09384898904
 •  
  ایمیل:
 •  
  ایمیل:

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

QR-Code dieser Seite

امروز 20

دیروز 45

هفته 65

ماه 102

کل 30711

طراحی سایت و پشتیبانی  تجارت الکترونیک آرمان وب نوین

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

?
بالا
پایین