کتاب های مفید برای کارآفرین ها

اینکه افراد موفق زیاد مطالعه می‌کنند پوشیده نیست و گفته شده است میلیونرها به طور متوسط در طول ماه دو تا سه کتاب می‌خوانند.کتاب‌ها می‌توانند تأثیر بسزایی در زندگی افراد داشته‌ باشند. یک کتاب خوب می‌تواند مسیر زندگی اشخاص را تغییر دهد و درهای موفقیت را به‌ روی آن‌ها بگشاید.

آیا تابه‌حال کتابی خوانده‌اید ، بیانگر نوع نگرش و طرز فکر شما درباره یک موضوع خاص باشد و چنان ارتباط عمیق روحی و فکری با شما برقرار کند که نتوانید از مقدمه تا فصل آخر کتاب آن را زمین بگذارید؛ چنین کتابی یک چهارچوب جدید فکری در ذهن شما تداعی می‌کند و راه‌ها جدیدی در زندگی به شما نشان می‌دهد.

امروزه، کتاب‌ها زیادی در زمینه موفقیت در کارآفرینی و استارتاپ وجود دارد ولی بهترین کتابی که نظر من را به خودش جلب کرد کتاب «بابای پول‌دار و بابای بی‌پول» از رابرت کیوساکی بود. این کتاب طرز فکر مرا در مورد امکان ایجاد یک کسب‌وکار شخصی تغییر داد و آن من را وارد دنیای مدیریت مالی کرد.

کتاب دیگری که می‌تواند اطلاعات فراوانی در مورد روش‌های کارآفرینی در اختیار شما قرار دهد، فرصت‌های استارتاپ: دانستن زمانی که باید کار روزانه خود را رها کنید نوشته دکتر شان وایز به همکاری برد فیلد است.

دکتر شان وایز مشاور  برنامه Dragon’s Den (نسخه کانادایی برنامه آمریکایی Shark Tank) و همچنین میزبان و تهیه‌کننده برنامه Naked Entrepreneur TV است که از کانال اپرا وینفری پخش می‌شود. علاوه بر این دکتر وایز  از اساتید برتر در زمینه کارآفرینی در دانشگاه Ryerson Futures تورنتو کانادا و معاون صندوق اعتباربخشی به استارتاپ‌هایی است که تازه شروع به کار کرده‌اند و از این طریق روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند.

 هیچ‌وقت چندین کار  را با هم دریک بازه زمانی یکسان انجام ندهید؛ زیرا نتیجه کارهایی که انجام می‌دهید عالی نخواهد‌ بود. برای حل یک مسئله در ابتدا اطلاعات مورد نیاز برای حل آن را جمع‌آوری کنید؛ در این صورت همراه ذهن بازتری آن را آنالیز می‌کنید و می‌توانید راه‌حل‌های بهتری بیابید.

اکثر کارآفرینان باانگیزه  در اطراف ما زندگی می‌کنند، نیاز دارند طرز فکر و نظر ما را در مورد ایده‌هایشان بشنوند. بیشتر آن‌ها معتقدند که اگر حمایت اشخاصی از اعضای خانواده، دوستان یا آشنایان را با خود داشته باشند موفق‌تر خواهند بود ، سریع‌تر به اهداف خود می‌رسند.

کارآفرینان موفق ایده‌هایشان  فقط از طریق پول خرج کردن عملی نمی‌کنند، بلکه بیشتر آن‌ها روی انسان‌های موفق و سخت‌کوش سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ بنابراین مطمئن باشید که تلاش‌های شبانه‌روزی شما برای یافتن ایده‌های جدید و معرفی آن‌ها به هدر نخواهد رفت ،شما از طرف افرادی مانند وایز پذیرفته خواهید شد. ممکن است این سکوی پرتابی برای رسیدن به رؤیای شما در کارآفرینی باشد.

کتاب ها دسته بندی و موضوعات مختلفی دارند هر کدام کمکی به فرد برای زندگی بهتر و زیبا تر میکنند ، برای دوست شدن از کودکی باید با کتاب های مناسب همراه شویم برای خرید کتاب در کرج ما همراه شما هستیم.

اگر کتاب ها نویسنده ای نداشتند هیچ کتابی به وجود نمی آمد ما همراه تمامی نویسنده های جوان و با تجربه برای چاپ کتاب در کرج و همچنین فروش کتاب در کرج از طریق برپایی نمایشگاه کتاب در کرج و پخش کتاب در کرج هستیم با ما در مرکز پخش کتاب صلاحی همراه شوید.

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

 • sorosh1.jpg
 • logo-1.png
 • cropped-sts.png
 • 1.jpg
 • kanon-parvaresh1.jpg
 • seda1.jpg
 •  
  نشانی:
  کرج،خیابان ذوب آهن ، روبه روی مصلی ، خیابان کشاورز
 •  
  تلفن:
  026-32234730
 •  
  موبایل:
  09126603106
 •  
  موبایل:
  09384898904
 •  
  ایمیل:
 •  
  ایمیل:

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

QR-Code dieser Seite

امروز 6

دیروز 40

هفته 264

ماه 769

کل 25242

طراحی سایت و پشتیبانی  تجارت الکترونیک آرمان وب نوین

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

?
بالا
پایین