کتاب های نوشته میلیاردر ها (بخش دوم)

در ادامه مطلب کتاب های نوشته میلیاردر ها (بخش اول) همراه ما باشید ، شاید در این مطلب راهی برای رسیدن به موفقیت بیش از پیش برای شما نهفته باشد:

کتاب فکر کنید و پولدارتر شوید، به قلم ناپلئون هیل :

از اسم کوچک نویسنده مشخص است که کتاب مال زمان پدربزرگ‌ من و شماست و راستش را بخواهید، نوشتار خیلی مدرن و باحالی هم ندارد. اما همینکه هنوز هم آن‌ را در آمریکا با اصلاحات قرن بیست و یکم دارند چاپ کنند، نشان می‌دهد که چه کتاب به‌دردبخوری است. شادروان هیل هم مثل اِکِر مُصِر است که پولدار شدن یک چیز ذهنی است.

 

کتاب میلیونر همسایه، به قلم توماس استنلی و ویلیام دانکو:

بر اساس نظریات استنلی و دانکو، آدم‌های پولدار زیادی در همسایگی ما زندگی می‌کنند که ما تصورش را هم نمی‌کردیم تا این حد پول و پَله داشته باشند. این دوستان تحقیقات در این زمینه انجام داده‌ و دریافته‌اند که: تعداد بسیاری از ثروتمندان «زیر سطح میانگین توقعاتشان» زندگی می‌کنند و به جای اینکه پول‌ها را خرج «اسباب بازی» بکنند، آنرا به سرمایه‌گذاری عاقلانه‌ای تبدیل می‌کنند.

 

کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول، به قلم رابرت کیوساکی :

داستان کتاب راجع به پسر کوچکی است که مثلاً دو تا پدر دارد. اولی پدر بیولوژیکیش (پدر بی‌پول) است و دوم پدر معنویش (پدر پولدار – در واقع بابای یکی از دوست‌هایش) است. هر کدام از این پدرها درس‌ها راجع به پول به این پسر بچه می‌آموزند که از زمین تا آسمان با یکدیگر فرق دارد.

این کتابِ بسیار بسیار پرفروش به شدت مغزتان را به کار می‌اندازد و دیدگاه‌ رک و راست راجع به ثروت بهتان می‌بخشد، متن ساده و بامزه‌ای دارد و اکثر کتابفروشی‌ها آن را می‌شناسند.

 

کتاب چگونه بدهی خود را بپردازید، از مقروض ماندن به دور بمانید و با سعادت زندگی کنید، به قلم ژرولد موندیس :

لابد از روی اسم قطار مانند و پر از قرض و بدهی این کتاب فکر می‌کنید «خب این چه ربطی به پولدار شدن دارد؟»، اما ربط دارد. فقط تفاوت این‌جاست که شما را از مسیر جداگانه به ایستگاه پولدار شدن می‌رساند. داستان کتاب، ریشه در زندگی شخصی خود ژرولد موندیس، مفهوم بدهی و فرآیند دارد که بر او گذشت تا بتواند تصور اشتباه «غیرقابل اجتناب بودن بدهی» را از ذهن خود جارو کند و به بیرون بریزد.

 

برای موفق شدن نیاز به تلاش ، مطالعه و هدفمندی دارید این کتاب ها همه این نکات را به اشتراک در خود داشته اند اما بسیاری هستند که از نویسندگی به رتبه های بالا رسیده اند ما برای چاپ کتاب در کرج همراه شما همشهریان عزیز هستیم اگر کتاب برای ارائه در سطح نمایشگاه کتاب در کرج دارید نیز می توانید روی کمک ما حساب کنید مرکز پخش کتاب صلاحی آماده همکاری با افراد مستعد در زمینه کتاب و کتاب خوانی است.

 

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

 • logo-1.png
 • seda1.jpg
 • kanon-parvaresh1.jpg
 • cropped-sts.png
 • 1.jpg
 • sorosh1.jpg
 •  
  نشانی:
  کرج،خیابان ذوب آهن ، روبه روی مصلی ، خیابان کشاورز
 •  
  تلفن:
  026-32234730
 •  
  موبایل:
  09126603106
 •  
  موبایل:
  09384898904
 •  
  ایمیل:
 •  
  ایمیل:
QR-Code dieser Seite

امروز 15

دیروز 25

هفته 174

ماه 320

کل 13476

طراحی سایت و پشتیبانی  تجارت الکترونیک آرمان وب نوین

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

?
بالا
پایین