پرفروش های دنیای کتاب بخش پایانی

در این مقاله به آخرین کتاب ها در این مجموعه مقالات  پر فروش ترین کتاب های دنیا را بشناسید اشاره می نماییم ، کتاب های این مقالات را در نمایشگاه کتاب تهران بیابید و برای همکاری با نیز می توانید به بخش همکاری با ما مراجعه فرمایید.

هری پاتر و اتاق اسرار؛ ۶۰ میلیون نسخه

دومین کتاب مجموعه‌ هری پاتر در ۱۹۹۸ به بازار آمد. در این معماهای بیشتری از مدرسه «هاگوارتز و ولدرمورت» فاش شد. نمی‌توان علت موفقیت برخی از کتاب‌ها هری پاتری را نسبت به سایرین دقیقا تشخیص داد، اما به‌طور کل تفاوت فروش این کتاب‌ها در حد ۱۰ میلیون است. یعنی هر کتاب با سایرین در حد ۱۰ میلیون بالاتر  ویا پایین‌تر تفاوت در تعداد فروش دارد که آن هم بنا به نامشخص‌بودن آمارهای دقیق چندان مهم نیست

 

هری پاتر و جام آتش؛ ۵۵ میلیون نسخه

چهارمین کتاب مجموعه‌ هری پاتر در سال ۲۰۰۰ به بازار آمد. این اثر به برگزاری مسابقه‌ای در زمینه‌ی جادوگری میان دانش‌آموزان مدرسه هاگوارتز و رقیب‌شان می‌پرداخت. در این کتاب، اولین مواجه هری با جسم جدید «ولدرمورت» صورت می‌گیرد و «ولدرمورت» مجددا در هیبتی جدید بازمی‌گردد.مجموعه کتاب‌ هری‌ پاتر به تنهایی در سنگین‌‌شدن وزنه‌ فهرست پرفروش ترین کتاب های دنیا به سمت آثار تخیلی نقش مهم ایفا می‌کند. این ژانر، یک-سوم موارد فهرست حاضر را تشکیل می‌دهد.

 

هری پاتر و محفل ققنوس؛ ۵۵ میلیون نسخه

جلد پنجم هری پاتر در سال ۲۰۰۳ روانه‌ بازار کتاب شد و موضوع آن پیرامون جمع‌شدن گروهی از جادوگران برای مبارزه با «ولدرمورت» است. مهم نیست که این جلد از کتاب بیشترین فروش در مجموعه‌ هری پاتر را داشته یا هری پاتر و جام آتش یا زندان آزکابان، درهرحال همه‌ی اینها به بدل‌شدن «جی‌.کی. رولینگ» به ثروتمندترین زن جهان با ارزش شبکه‌ معادل یک میلیارد دلار نقش داشته‌اند.

 

بنهور، قصه‌ای از مسیح؛ ۵۰ میلیون نسخه

داستان مذهبی و انجیلی «ليو ولاس» در سال ۱۸۸۰ منتشر شد. این داستان به شکل غیرمستقیم و هوشمندانه به زمانه‌ زندگی حضرت عیسی(ع) می‌پردازد. قهرمان داستان، فردی به نام «یهودا بنهور» است که از طریق آن زندگی  عیسی(ع) و آن زمان مطرح می‌شود.

 

لولیتا؛ ۲۰ میلیون نسخه

اثر جنجالی «ولادیمیر ناباکوف» در سال ۱۹۵۵ منتشر شد. موضوع حساس آن و رابطه‌ خلاف عرفی که میان شخصیت اصلی داستان و دخترخوانده‌ او وجود دارد، باعث ممنوعیت‌ها برای این کتاب شد. علی‌رغم این جنجال‌ها، مجله‌ی تایم ، «لولیتا» را یکی از ۱۰۰ اثر برتر از آغاز انتشار مجله، یعنی سال ۱۹۲۳، معرفی کرده است.

 

ما در مرکز پخش کتاب صلاحی همراه شما هستیم در مورد خرید کتاب در کرج و فروش کتاب در کرج  با ما در ارتباط باشید.

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

 • cropped-sts.png
 • logo-1.png
 • 1.jpg
 • kanon-parvaresh1.jpg
 • sorosh1.jpg
 • seda1.jpg
 •  
  نشانی:
  کرج،خیابان ذوب آهن ، روبه روی مصلی ، خیابان کشاورز
 •  
  تلفن:
  026-32234730
 •  
  موبایل:
  09126603106
 •  
  موبایل:
  09384898904
 •  
  ایمیل:
 •  
  ایمیل:

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

QR-Code dieser Seite

امروز 16

دیروز 51

هفته 324

ماه 1373

کل 30256

طراحی سایت و پشتیبانی  تجارت الکترونیک آرمان وب نوین

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

?
بالا
پایین