پر فروش ترین کتاب های دنیا را بشناسید

در آستانه شروع نمایشگاه کتاب 1398 در تهران با پر فروش ترین کتاب های جهان آشنا شوید و در نمایشگاه به قصد خرید این کتاب ها گشت و گذاری کنید ، بسیار از همکاران ما نیز در این نمایشگاه حضور دارند و ما نیز برای پخش کتاب در کرج همراه شما هستیم در ادامه همراه ما باشید:

دُن کیشوت؛ ۵۰۰ میلیون نسخه

 اثر درخشان «میگل دو سروانتس»داستان مردی را روایت می‌کند که آن‌قدر درگیر داستان‌ها شوالیه‌ها مختلف می‌شود که تصمیم می‌گیرد به یکی از آنها بدل شود. «دن کیشوت» که یکی از اولین رمان‌ بشری است در سال۱۶۱۲ به رشته‌ی تحریر درآمده و روایتگر رویداد ناگواری است که شخصیت اول داستان، «کیشوت» در طول سفرش به گوشه‌وکنار اسپانیا با آنها مواجه می‌شود. تلاش‌هایش برای نجات مردم از ظلم و فائق‌آمدن بر بدی‌ها است، برای سالیان پی‌در‌پی مخاطبان در سراسر جهان را سرگرم کرده و تلاش شریف، اما بیهوده را برای مبارزه با دشمنانی جعلی به نمایش گذاشته است.

 

داستان دو شهر؛ ۲۰۰ میلیون نسخه

اولین‌بار در سال ۱۸۵۹ منتشر شد. این داستان با محوریت اختلاف طبقات در سطح جامعه و انقلاب فرانسه نوشته شده و از زهر می‌گوید که گاهی در جریان انقلاب‌ها به گلوی برخی از فعالان جریان‌های انقلابی ریخته می‌شود، در واقع از هیجانات صحبت می‌کند که در هر انقلابی، قربانی می‌گیرد. در جمله‌ هایی از کتاب گفته می‌شود:‌ «آن دوران بهترین و بدترین دوران ممکن بود».

 

ارباب حلقه‌ها؛ ۱۵۰ میلیون نسخه

سبک فانتزی در فهرست پرفروش ترین کتاب های دنیا نقش مهم برعهده دارد. جالب است در این فهرست، خبری از کتاب‌های علمی-تخیلی نیست.  اثر «جِی.آر. تالکین» (J.R.R. Tolkien)، بی‌اغراق فانتزی‌ترین و تخیلی‌ رمان دنیا است. این رمان پایه‌ها شکل‌گیری ژانر تخیلی مدرن را بنا کرد. البته به دلیل اینکه ارباب حلقه‌ها کتابی چندجلدی است، انتخاب آن برای این فهرست کمی با تقلب توأم است؛ولی حتی با درنظرگرفتن همین موضوع هم، «ارباب حلقه‌ها» هم‌چنان از پرفروش‌ترین‌های دنیا است. ناشر اولیه‌ آن در سال ۱۹۵۴ به دلیل مصلحت‌هایی در زمینه‌ی چاپ و نشر، این کتاب را در جلد مختلف منتشر کرده بود.

 

هری پاتر و سنگ جادو؛ ۱۰۷ میلیون نسخه

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

ارائه‌ آمار فروش اولین جلد از داستان‌های هری پاتر یعنی همان پسرک جادوگر که در دنیایی مدرن و جادویی به سر می‌برد، نمونه‌ از دشواری تهیه‌ فهرست پرفروش ترین کتاب های جهان است. این کتاب، اولین بار در ۱۹۹۷ به چاپ رسید و برای فروش آن از همه‌ روش‌های فروش مدرن بهره گرفته شد. درهرحال با وجود ناشران مختلف در کشورها گوناگون و ناشران مختلف در آمریکا، نمی‌توان آمار دقیق درباره‌ تیراژ هری‌پاتر به دست آورد. به‌طور کلی گفته می‌شود که ۱۰۷ میلیون نسخه از این کتاب با ۲۰ میلیون بالا و پایین در دنیا به فروش رفته است.

در ادامه مقالات طی چند روز نمایشگاه کتاب به این کتاب ها اشاره خواهیم کرد ، در ایام نمایشگاه کتاب همراه شما خواهیم بود.

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

 • sorosh1.jpg
 • 1.jpg
 • logo-1.png
 • seda1.jpg
 • cropped-sts.png
 • kanon-parvaresh1.jpg
 •  
  نشانی:
  کرج،خیابان ذوب آهن ، روبه روی مصلی ، خیابان کشاورز
 •  
  تلفن:
  026-32234730
 •  
  موبایل:
  09126603106
 •  
  موبایل:
  09384898904
 •  
  ایمیل:
 •  
  ایمیل:

 مرکز پخش کتاب البرز صلاحی

QR-Code dieser Seite

امروز 17

دیروز 45

هفته 62

ماه 99

کل 30708

طراحی سایت و پشتیبانی  تجارت الکترونیک آرمان وب نوین

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

?
بالا
پایین